29.08.2015

MISTRZYNI ŚWIATA WYSTARTUJE W BYTOWIE

Daria Pikulik, mistrzyni świata juniorów w kolarstwie torowym, wystartuje w finałowym wyścigu Tauron Lang Team Race w Bytowie!

Podczas niedawnych mistrzostw świata juniorów w kolarstwie torowym w Astanie Pikulik zdobyła dwa medale – złoto w wyścigu punktowym oraz srebro w omnium. Ze złotego i srebrnego medalu cieszyła się także w czerwcu na mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym. W Strzelinie wygrała rywalizację juniorek w jeździe indywidualnej na czas, a w Sobótce w wyścigu ze startu wspólnego zajęła drugie miejsce.

30 sierpnia w Bytowie odbędą się ostatnie w tym sezonie wyścigi szosowego cyklu Tauron Lang Team Race. Zawodnicy startujący na dystansie MINI pokonają trasę o długości 46 km, a na dystansie MAXI aż 126 km. Zapisy w dniu zawodów w Biurze Wyścigu przy Stadionie Miejskim w Bytowie w godzinach 8-10.30. Start o 11.

Na zdjęciu: dekoracja najlepszych zawodniczek jazdy indywidualnej na czas podczas Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym.