WIELKIE ŚCIGANIE PODCZAS TAURON LANG TEAM RACE W BYTOWIE

30.08.2015

Około pięciuset kolarzy wystartowało w finałowych zawodach Tauron Lang Team Race w Bytowie. Najszybsi na dystansie MAXI okazali się Karol Rudnik (Eurobike Kaczmarek Electric Team) i Agnieszka Sikora (Legion Serwis Active Jet), a na dystansie MINI Piotr Lis (Sportimed Ostrów – Krotoszyn) oraz Wiktoria Pikulik (KK BCM Novatex Ziemia Darłowska).

Polecamy wyścig w Gdyni!

26.08.2015

Już 6 września odbędzie się CYKLO Gdynia 2015 – na czterech dystansach będą rywalizować amatorzy oraz zawodowcy.

CZESŁAW LANG: TO WIELKA ZABAWA I PRZYGODA

06.07.2015

Czesław Lang po raz kolejny błysnął znakomitą kolarską formą. Po świetnym występie w Tour de Pologne Challenge Trentino, gdzie wyprzedził między innymi Francesco Mosera, teraz wygrał w swojej kategorii wyścig Tauron Lang Team Race w Krokowej.

TAURON LANG TEAM RACE W KROKOWEJ - TO BYŁO WYZWANIE

05.07.2015

Aleksandr Fadiejew (Kaliningrad) i Agnieszka Sikora (Legion Serwis Active Jet) na dystansie MAXI oraz Łukasz Derheld (Trek Honda Gdynia) i Karolina Perekitko (GKS Cartusia Kartuzy) na dystansie MINI byli najszybsi podczas Tauron Lang Team Race w Krokowej. W swojej kategorii bezkonkurencyjny okazał się Czesław Lang.

DOZWOLONE NA DWÓCH KÓŁKACH – ROWEROWE ŚWIĘTO W KROKOWEJ

26.06.2015

Krokowa to znakomite miejsce na rozpoczęcie tegorocznych wakacji i obowiązkowy przystanek dla wszystkich miłośników rowerów. W pierwszy weekend lipca odbędą się tu kolejne wyścigi dla amatorów – Skandia Maraton Lang Team (4.07) i Tauron Lang Team Race (5.07).

POLECAMY WYŚCIG W SOPOCIE

16.06.2015

5 lipca widzimy się na kolejnej edycji Tauron Lang Team Race w Krokowej, a jeszcze w czerwcu polecamy wyścig w Sopocie - 21 czerwca TELENOT CYKLO Sopot po Pętli Reja.

W MGNIENIU OKA – TAURON LANG TEAM RACE W GDAŃSKU

14.06.2015

Aleksandr Fadiejew (Kaliningrad) i Agnieszka Sikora (Legion Serwis Active Jet) na dystansie MAXI oraz Leszek Brunke (Gdańsk) i Patrycja Lorkowska (Cartusia Kartuzy) na dystansie MINI wygrali Tauron Lang Team Race w Gdańsku. W niezwykle szybkiej edycji wystartowało niemal 500 uczestników.

« Poprzednia , 1 , 2 , 3 , Następna »